Lubuski Urząd Wojewódzki

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Wydarzenia

Podziękowania Dowódcy 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej (2019-11-06)

 
  

Wojewoda Władysław Dajczak spotkał się z Dowódcą 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu Generałem Dywizji Stanisławem Czosnek. Generał w imieniu Czarnej Dywizji podziękował wojewodzie za doskonalą współpracę i pogratulował zdobytego mandatu Posła RP.

Podczas spotkania Dowódca 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu w imieniu Czarnej Dywizji podziękował wojewodzie za doskonalą współpracę i wyraził nadzieję, że dobra współpraca będzie kontynuowana już w innej formie. Pogratulował także doskonałego wyniku w wyborach parlamentarnych i zdobytego mandatu Posła RP.

– Jako Wojewoda Lubuski zawsze mogłem liczyć na wsparcie płynące z 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu. W szczególności w sytuacjach kryzysowych, które wydarzały się w regionie, przy organizacji ważnych rocznic i świąt państwowych – powiedział w czasie spotkania wojewoda Władysław Dajczak, dziękując całemu Dowództwu 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu oraz żołnierzom Czarnej Dywizji za 4 lata współpracy.

 

jk

Przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu. Materiał przygotowany zgodnie ze standardami WCAG 2.0.

 

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl