Lubuski Urząd Wojewódzki

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Wydarzenia

Uhonorowani pracownicy Ikea Industry Zbąszynek (2020-09-15)

 
Zasłużeni pracownicy Ikea Industry Zbąszynek zostali uhonorowani medalami przyznanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wręczył 3 Krzyże Zasługi i 8 Medali za Długoletnią Służbę.

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy uhonorował pracowników Ikea Industry Zbąszynek. Wojewoda wręczył 8 Medali za Długoletnią Służbę. Odznaczenie nadawane jest za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Dodatkowo trzech pracowników uhonorowanych zostało Krzyżami Zasługi. Odznaczenie nadawane jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu lub obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.

– Wręczanie odznaczeń w imieniu Prezydenta RP jest dla mnie zawsze ogromnym zaszczytem. Jest to podsumowanie Państwa pracy, osiągnięć zawodowych jak i zaangażowania na wielu innych płaszczyznach – powiedział w czasie uroczystości wojewoda Władysław Dajczak.

IKEA Industry Zbąszynek

IKEA Industry Zbąszynek to największy na świecie kompleks produkcji mebli drewnianych. Tworzą go fabryki w Zbąszynku, Zbąszyniu i Babimoście. Pierwszy zakład powstał w 1992 roku na bazie lokalnych Spółdzielni Meblarskich. Obecnie powstaje tu ponad 600 rodzajów mebli IKEA, w tym popularne stoliki z serii LACK i meble dziecięce z serii STUVA. Zakład zatrudnia ponad 3 000 pracowników.

 

jk, IKEA

 

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl