Lubuski Urząd Wojewódzki

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Wydarzenia

Wizyta w Szpitalu na Wyspie (2020-09-16)


 
Na zaproszenie prezes Jolanty Dankiewicz, Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak przebywał z wizytą w Szpitalu na Wyspie w Żarach. Rozmowy dotyczyły aktualnej sytuacji szpitala oraz planowanych inwestycjach.

W czasie spotkania prezes Jolanta Dankiewicz zapoznała wojewodę Władysława Dajczaka z aktualną sytuacją szpitala. Rozmawiano o przygotowaniach do ewentualnej, drugiej fali koronawirusa. Prezes przedstawiła również najbliższe plany inwestycyjne, w szczególności rozbudowy Oddziału Geriatrii.

Wojewoda podziękował prezes i personelowi szpitala za dobra współpracę z administracja rządowa w czasie pandemii covid-19.

Szpital Na Wyspie Sp. z o.o.

Szpital pod nazwą Szpital Na Wyspie Sp. z o.o. rozpoczął działalność w kwietniu 2002 r., w ramach spółki powołanej przez Powiat Żarski w celu prowadzenia szpitala po zadłużonym samodzielnym publicznym zoz-ie.

Misją Szpitala Na Wyspie Sp. z o.o. jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu żarskiego potrzebujących opieki medycznej oraz wszystkim innym osobom przebywającym na obszarze działania szpitala, z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod profilaktyki i promocji zdrowia oraz leczenia.

 

jk, szpitalnawyspie.pl/

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl