Lubuski Urząd Wojewódzki

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Wydarzenia

XX Powiatowy Dzień Seniora w Drezdenku (2019-10-12)

 
Wojewoda na scenie podczas dnia seniora. Widok z końca sali
 

W województwie lubuskim już XXI raz odbywa się Lubuski Tydzień Seniora. Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak, na zaproszenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drezdenku, uczestniczył w XX Jubileuszowym Powiatowym Dniu Seniora.

- Gdy odwiedzam Domy i Kluby Seniora, które udało się utworzyć na terenie województwa, przekonuję się jakie to wspaniałe miejsca. Seniorzy, którzy nie są już aktywni zawodowo mogą realizować swoje pasje we wspaniały sposób. Dziękuję za tę aktywność społeczną, kulturalną, za wszytkie działania, które z takim entuzjazmem podejmujecie. Gdy widzę jak jesteście aktywni, jaką macie chęć do działania odczuwam ogromny podziw. Zyczę wszystkim dużo zdrowia, bo dzięki niemu będziecie mogli cieszyć się wszytskim co robicie - mówił wojewoda do zebranych gości.

Występ grupy "Dziewczęta z Buławami"W ramach uroczystości przewidziano występ formacji „Dziewczęta z buławami” oraz występy artystyczne seniorów z całego powiatu. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności miały m.in. zespoły śpiewacze, kluby seniorów oraz kluby pasjonatów.  W przerwie między występami zorganizowano również loterię fantową.

 

kw

Przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu. Materiał przygotowany zgodnie ze standardami WCAG 2.0.

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl