Lubuski Urząd Wojewódzki

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Jesteś na: LUW / Newsletter

Newsletter

Dopisując swój adres e-mail, do bezpłatnej listy e-malingowej, zgadzacie się Państwo na otrzymywanie informacji publikowanych przez Zespół Prasowy i inne wydziały Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Newsletter będzie wysyłany nieregularnie, a ilość e-maili uzależniona jest od ilości informacji pojawiających się na naszej witrynie. Więszkość wiadomości wychodzących z systemu wysyłane jest automatycznie na podstawie zebrania aktualności wprowadzonych w danyum dniu do strony WWW.

Oprócz aktualności, drogą elektroniczną, możecie Państwo otrzymywać specjalne informacje, które nie zawsze są publikowane na witrynie Urzędu jednak ich treść może Was zainteresować.

Niniejszy mechanizm neslettera jak i Lubuski Urząd Wojewódzki dbają o Państwa prywatność, dlatego też przed zaprenumerowaniem newslettera prosimy o zapoznanie się z pełną polityką prywatności LUW.

Lubuski Urząd Wojewódzki nie udostępnia danych osób zarejestrowanych w newsletterze. W związku z prowadzonym newsletterem nie zbieramy jakichkolwiek danych kontaktowych, są to tylko i wyłącznie adresy e-mail.

Sposób dopisania do newslettera:

  • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole witryny, wybierz przycisk „zapisz” i zatwierdź wysłanie prenumeraty.
  • Odbierz swoją pocztę (adres e-mail podany przy rejestracji) i odczytaj e-mail potwierdzający chęć przyłączenia się do newslettera Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym liście.

Wszystkie adresy, które nie zostaną potwierdzone przez prenumeratorów w okresie miesiąca od wysłania prośby o weryfikację, będą usuwane z panelu LUW.

Sposób wypisania się z listy newslettera:

  • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole witryny, wybierz opcję „usuń” i zatwierdź jego wysłanie (e-mail zostanie usunięcy ze wszystkich grup subskrypcyjnych).
  • Odbierz swoją pocztę i odczytaj e-mail potwierdzający chęć wypisania się z newslettera Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym liście. Adres jest całkowicie usuwany z naszej bazy adresów.

 

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl